O nas

 

Jesteśmy międzynarodową firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży stolarki budowlanej. W swojej ofercie posiadamy między innymi produkty PCV, a także produkty wykonane z aluminium oraz drewna, bramy segmentowe, rolety zabezpieczające. Powstała z myślą o zapewnieniu naszym klientom: profesjonalnej, rzetelnej i uczciwej obsługi w zakresie szybkiej współpracy i realizacji zamawianych produktów. Dbałość o naszych klientów, to podstawowy fundament naszej działalności.

 

CHCESZ ZOBACZYĆ NASZE WYKONANE ZLECENIA? PRZEJDŹ DALEJ

POLECANE PRODUKTY

GEALAN S8000 IQ plus

6 komorowy profil gelan IQ plus, z ramą o szerokości 83mm, gdzie z pakietem 3-szybowym o grubości 45mm z ciepłą ramką osiąga współczynnik Ug=0,6. Posiada okucia obwiedniowe renomowanej niemieckiej firmy Winkhaus ActivPilot, zaczepy antywłamaniowe na całym obwodzie okna, 4-stopniową regulację uchyłu oraz wzmocnienia stalowe zimnogięte ocynkowane w ramie kształtownik zamknięty o grubości 1.5mm.

Rolety Antywłamaniowe

Posiadamy rolety elewacyjne (adaptacyjne), naokienne oraz podtynkowe. Profile roletowe oraz skrzynki wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, pokrytej dwuwarstwową powłoką lakierniczą w systemie PUR-PA. Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym. Rolety posiadają badania, które zostały wykonane przez akredytowane laboratorium i są udostępniane odbiorcom systemu.

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowane wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania – dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem bram segmentowych jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Można je zastosować w każdej sytuacji montażowej – kształt otworu garażu nie gra żadnej roli.